077-4006006
דף הבית אודות מאמרים שאלות ותשובות המלצות צור קשר
אתרוג טיפול בפרט
אתרוג - זוגיות ומשפחה
אתרוג מסגרות חינוכיות

המלצות מנהלות פעוטונים

  פנינו אל מנהלות הפעוטנים אשר משתתפות בתכנית "סביבה רגשית בריאה בגן" וביקשנו מהן לשתף גנים נוספים בהשפעת התכנית עליהן. אנו מביאים כאן חלק מהרשמים. למעונינות בהתרשמות נוספת או שיחה ישירה עם המנהלות ניתן ליצור קשר.

לירון בן דוד "מגע הקסם של לירון"  (מנהלת גן 4 שנים) חולון:

"מרכז אתרוג מלווה את הגן שלי מזה שנה. אין לי מילים לתאר את החשיבות של הייעוץ  בגן. לא מבינה מדוע לא השתמשתי בזה קודם. הקורס של המנהלות בתכנית הליווי, תרם לי לשנות את החשיבה ולהתקדם במקומות שקשה לי בעיקר מול הצוות אך גם עם ההורים. אני מרגישה היום יותר בטוחה בעצמי ובטוחה עם הכלים החדשים שרכשתי".

רותי דוידוביץ "גן מעון רותי"(מנהלת גן 20 שנה) פתח תקווה:

"ממליצה לכל מנהלות הגן באשר הן להשתתף. הקורס מאוד מחזק גם אם את גננת ותיקה התובנות שאת מקבלת מזה הן רבות. יורם, מדהים בדרכו שלו ונותן המון מעצמו. התחושה שלי היא שבגלל זה אני יכולה לעזור, פתאום רותי לא מרגישה את עצמה חסרת אונים, יש שיתוף פעולה בין הבנות ואני מעוניינת להמשיך בקורס גם בשנה הבאה."

 

 צדף "גן צדף"(מנהלת גן 3 שנים) נתניה:
"החוויה שלי מתכנית ההדרכה מאוד חיובית. מנקודת המוצא שלי שבה הייתי בהתחלה – הייתי צריכה שיעזרו לי לבנות את עצמי נכון ולמנוע בעיות של חוסר ידע / יתר רגישות או כל בעיה אחרת והתכנית של
מרכז אתרוג עזרה לי מאוד מאוד מאוד. בעיקר היועצת האישית שהיא מדהימה, תמיד שומעת, תמיד מקשיבה, תמיד זמינה לכל מה שצריך. אני ממליצה לכולן להשתתף בתכנית ולא לחכות רק לשעת הצורך, היא תעזור לכן בכל מקרה נתון".

 בתיה הורביץ  "הגן של בתיה"(מנהלת גן 14 שנה) הדסים:

 "מנהלות הגן "בודדות" . כשיושבים יחד לומדים המון. קשה לומר שהייתי זקוקה לעזרה טרם הקורס. אך, יחד עם זאת הקורס העיר את עיני בתחומים שלא שמתי עליהם את הדעת. למדתי המון ויישמתי בגן. הקורס הוא חלק מתכנית הדרכה שלמה שבו משתתף הגן שלי. השנה נהנה הגן בנוסף, מהרצאות להורים והדרכות לצוות, בגן עצמו".

מיכל דלוגץ "הגוזלים של מיכל" (מנהלת גן 7 שנים) פ"ת: 

"הקורס חיזק את היכולות הניהוליות שלי. היום אני מבינה יותר את הסוגיות הכרוכות בניהול גן. בגדול הקורס תמך בדברים חיוביים שקיימים אצלי ונתן לי רעיונות והארות לגבי דברים שאני צריכה לפתח. מרכיב חשוב נוסף בקורס הוא האפשרות לפרוק תחושות ורגשות שלא ניתן לדבר עליהם בפני הצוות בגן".
                                                              מרכז אתרוג שירות בפריסה ארצית   077-4006006 

 
 

 

 

 טיפול זוגי , טיפול פסיכולוגי , זוגיות במשבר , יעוץ פסיכולוגי , טיפול משפחתי , אבחון פסיכולוגי , טיפול ילדים , גירושין , הורים, הורות , פורום הורים , טיפול זוגי, טיפול פסיכולוגי ,
פסיכולוג ילדים, גישור גירושין , קלינאית תקשורת , ריפוי בעיסוק , משפחה , הורים ילדים , גירושים , יעוץ זוגי , פסיכולוגיה ילדים | קורס ניהול גן | המלצה לגננת |
הדרכת גננות |  הדרכה לגננת | פסיכולוג חדרה | פסיכולוגית חדרה | פסיכולגוית ילדים חדרה | Психотерапия на русском - פסיכותרפיה ברוסית
טלפקס: 6 600 400 - 077
פותח על ידי אפריקום מערכות דף ראשי | אודות | מפת אתר | יצירת קשר עיצוב : סטודיו Symbols

כל הזכויות שמורות לאתרוג - המרכז לקידום סביבה רגשית בריאה www.etrrog.co.il